1. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych.
  2. Zapraszam na nabożeństwa majowe w niedzielę po mszy o 9.00, w dni powszednie po mszach świętych. Dzisiaj po majowym wspólnota Żywego Różańca zaprasza na różaniec.
  3. W przyszłą niedzielę z racji drugiej niedzieli taca budowlana na dalsze prace w kościele.
  4. W tygodniu przypada w poniedziałek święto apostołów Filipa i Jakuba, w środę Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – głównego Patrona Polski.
  5. W czwartek 9 maja o 6.00 wyruszamy sprzed kościoła na pielgrzymkę autokarową do Wilna. Dlatego w czwartek, piątek i sobotę nie będzie mszy w naszym kościele. Msze gregoriańskie odprawię na pielgrzymce. W razie nagłej sytuacji zastępuje mnie ks. Wiesław Drążek proboszcz z Niestępowa.
  6. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „ Niedzielę”.

Na przeżywanie kolejnych dni wielkanocnych  niech nam Bóg błogosławi.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg