1. Rozpoczynamy w środę maj. Zapraszam na nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty po mszy świętej o 18.00, jedynie we wtorek po mszy o 8.00, w niedzielę po mszy o 9.00.
  2. W czwartek przypada Święto Flagi Państwowej.
  3. W piątek przypada uroczystość NMP Królowej Polski – patrona Polski. Msze św. wg porządku niedzielnego. Nabożeństwo majowe w tym dniu po Mszy św. o 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa przed Eucharystią.
  4. W sobotę 4 maja we wspomnienie św. Floriana .
  5. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” , Niedzieli i Małego Gościa.. W zakrystii dodatek Gościa w cenie 12 PLN, cz. 2 poświęcona historii Kościoła.
  6. W sobotę od 10.00 odwiedzę stałych i zgłoszonych chorych.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych.
  8. W przyszłą niedzielę po  nabożeństwie majowym różaniec prowadzony przez Wspólnotę Żywego Różańca.
  9. Organizowany jest Dekanalny wyjazd dla młodzieży klas 6,7,8 i szkół średnich i studentów na coroczny spotkanie w Lednicy 1 czerwca 2024. Wyjazd o 7.00, powrót 23.00-04.00. Koszt 140 PLN. Zapisy i informacje u ks. Patryka w parafii św. Floriana w Kolbudach.

Na tydzień dla jednych pracy dla innych odpoczynku niech nam Dobry Bóg błogosławi.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg