1. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. przed kościołem poświęcenie pojazdów.

1. W środę w naszej parafii po Mszy świętej Nowenna do MBNP i adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.00, w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.  Spowiedź święta codziennie przed Mszą św.

1. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Marię Magdalenę, we wtorek św. Brygidę, w środę św. Kingę, w czwartek św Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa, w piątek św. Joachima i Annę. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

1. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i „ Niedzielę ” w cenie 10 PLN.

1. Kolekta na cele budowlane wyniosła w zeszła niedziele 3223 PLN. Dziękuję za złożone ofiary, dziękuję za składane ofiary na konto parafialne.

1.  Trwają wakacje, witając przybyłych do nas Gości dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.                              ks.Andrzej Sieg – proboszcz