OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą kolektę budowlaną. Bóg zapłać za ofiary składane na konto parafialne.
  2. W tym tygodniu przypada jutro wspomnienie bł. Michała Kozala, w czwartek św. brata Alberta Chmielowskiego.
  3. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
  4. W przyszłą niedzielę po mszy o 16.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  5. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom które uczestniczyły w modlitwie i procesji wokół kościoła w czasie Oktawy Bożego Ciała.
  6. W sobotę19.06 o 19.00 spotkanie dla ministrantów w salce na plebanii.
  7. Obecnie w naszym kościele może uczestniczyć 130 osób nie licząc osób zaszczepionych. W związku z tym zapraszam do bezpośredniego udziału wszystkich zwłaszcza dzieci i młodzież.
  8. Życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Andrzej Sieg – proboszcz