OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dzisiaj na mszy o 13.00 w naszej parafii odbędzie się uroczystość I Komunii świętej. Przez cały tydzień dzieci uczestniczą we mszy o 18.00 do piątku włącznie. W sobotę  spotykamy się na Eucharystii w Gdańsku-Matemblewie o 10.30.
 2. Zapraszam na ostatnie nabożeństwa majowe, od środy zapraszam na nabożeństwa czerwcowe.
 3. We wtorek przypada święto Nawiedzenia NMP., w środę wspomnienie św. Justyna Męczennika.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msza św. w czwartek o 18.00 jest wotywną o Eucharystii. W pierwszy piątek miesiąca  od 17.30 okazja do spowiedzi św. W pierwszą sobotę miesiąca o 18.30. nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi i różaniec, który poprowadzi Wspólnota Żywego Różańca.
 5. Rozpoczęliśmy Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zielonych Świątek. Odmawiamy ją w ramach nabożeństwa o 18.25.
 6. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 7. Tradycyjnie na stojaku można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
 8. W przyszłą niedzielę po mszy o 16.30 spotkanie młodzieży klas VII i VIII, która w przyszłym roku przyjmie sakrament Bierzmowania.
 9. Rocznica I Komunii świętej 12 czerwca na mszy o 11.30.
 10. Spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Portugalii i Hiszpanii we wrześniu w najbliższą środę o 19.15.
 11. Tegoroczna procesja Bożego Ciała przejdzie ulicami Różaną, Wrzosową, Pogodną, Konną. Prosimy o udekorowanie trasy procesji. O 15.00 popołudniu tego dnia zapraszam na tradycyjne ognisko dla scholii, ministrantów i ich rodziców.
 12. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie parafii i sprzątanie kościoła.

Ks. Andrzej Sieg – proboszcz