W dniach 9-16.09 odbyła się pielgrzymka do Włoch. Po wylądowaniu w Pizie udaliśmy się do Rzymu, który zwiedzaliśmy  trzy dni. Niezapomnianym przeżyciem było spotkanie z papieżem Franciszkiem na audiencji i msza przy grobie św. Jana Pawła II. Z Rzymu udaliśmy się na Monte Cassino,  a następnie do Monte San Angelo, urokliwego miasteczka w którym znajduje się grota w której objawił się św. Michał. Kolejnym etapem było San Giovani miejsce związane z życie Ojca Pio. Następnie udaliśmy się do Manopello gdzie na chuście znajduje się wizerunek Chrystusa, potem było Lanciano słynne z cudu eucharystycznego. Kolejnym miejscem które odwiedziliśmy to Asyż-miasteczko średniowieczne znane z życia św. Franciszka i Klary, następnie Siena w której żyła św. Katarzyna. Na koniec udaliśmy się do Pizy z której samolotem wylecieliśmy do Gdańska.

Galeria zostanie zaktualizowana.