1.Dzisiejsza uroczystość kończy okres Wielkanocy. Przypominam jednocześnie, że czas Komunii św. wielkanocnej tradycyjnie jest liczony do uroczystości Trójcy Przenajświętszej, czyli do przyszłej niedzieli.

2.Sakrament pokuty w naszej świątyni sprawowany jest w tygodniu oraz w niedziele i uroczystości 15 minut przed mszą świętą.

3.Wszystkich czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszam do modlitwy podczas nabożeństw czerwcowych w tygodniu po mszach św. oraz w niedziele o godz. 9.00.

4.W poniedziałek obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msza Święta o godz. 18.00.

5.Zachęcam do lektury prasy katolickiej. – Gość Niedzielny, Niedziela .

6.Parafia organizuje pielgrzymkę do Włoch w dniach 9-16.09.Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

7..Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace zwłaszcza prace ziemne przy budynku parafialnym-panom Mirosławowi i Wojciechowi.

8.W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Trójcy Świętej.

9.Dzisiaj o 15.00 przy Kaplicy Królewskiej rozpocznie się Marsz dla Życia i Rodziny. Organizatorzy proszą o biały strój.

10.Wójt Gminy Kolbudy zaprasza wszystkich mieszkańców na pierwsze „Dni Gminy Kolbudy”, które odbędą się w dniach 14-16 czerwca 2019.

11.Matce Kościoła polecam wszystkich solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.

12.W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Adama Skórę l.66. Msza pogrzebowa we wtorek o 12.00. Wieczny odpoczynek

ŻYCZĘ RADOSNEJ NIEDZIELI I OWOCNEGO TYGODNIA.