1. Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie rodziców z dzieckiem z krawcową w salce na plebanii, natomiast w przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie w salce z dziećmi.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada: we wtorek Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie, w środę wspomnienie św. Leona Wielkiego, w czwartek św. Marcina z Tours – Dzień Niepodległości, w piątek św. Jozafata biskupa i męczennika, w sobotę Pierwszych Męczenników Polski. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia i powierzam opiece świętych Patronów.
  3. W czwartek w święto Niepodległości msze święte o 9.00 i 11.30. Po mszy o 11.30 odśpiewamy Hymn Polski.
  4. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca kolekta przeznaczona jest na dalsze prace w kościele.
  5. Polecam Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” i „ Niedzielę.”

 

Niech nam Pan Bóg błogosławi.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg