1. Dzisiaj o 9.00 różaniec połączony z wypominkami. Wypominki do wtorku – 8.11 po mszach świętych.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu od 18.30-19.00.
  3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada: w środę Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie, w czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego, w piątek św. Marcina z Tours – Dzień Niepodległości – msze o 9.00 i 11.30, arcybiskup udzielił dyspensy w tym dniu uroczystym, w sobotę św. Jozafata biskupa i męczennika. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i powierzam opiece świętych Patronów.
  4. Za tydzień taca budowlana na finansowanie prac w kościele.
  5. Dzisiaj po mszy o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych w salce na plebani, za tydzień po mszy o 16.30 katecheza dla bierzmowanych.
  6. Polecam Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

             Niech nam Pan Bóg błogosławi. 

Ks. proboszcz Andrzej Sieg