1. Pojutrze Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o 9.00 i 11.30. Jest to uroczystość nakazana, a więc obowiązkiem jest uczestnictwo w Eucharystii.
  2. Natomiast w środę 2 listopada w Dzień Zaduszny Msze św.
    o godz.: 9.00 i 18.00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca – wspomnienie św. Karola Boromeusza. Spowiedź święta od godz.17.30.
  4. W I sobotę odwiedzę chorych od 10.00. Chorych można zgłaszać w zakrystii.
  5. Pierwsze dni listopada stanowią okazję do uzyskania odpustu zupełnego za zmarłych. Uzyskiwanie odpustów przez wiernych w Kościele katolickim ma wielowiekową już tradycję. Kto uzyska odpust zupełny za zmarłych ratuje dusze z czyśćca. Odpust zupełny za zmarłych można uzyskać od 1 do 8 listopada raz dziennie nawiedzając cmentarz, będąc w stanie łaski uświęcającej i przyjmując Komunię św. oraz odmawiając modlitwy: Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
  6. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, kartki z wypominkami znajdujące się przy wyjściu, można składać w zakrystii, w kancelarii bądź na tacę. Złożone przy tej okazji tradycyjne ofiary, tego roku przeznaczamy na fundusz budowlany. Wypominki od 2 do 8 listopada codziennie o godz. 18:25. W niedzielę po mszy o 9.00.
  7. Dzisiaj po mszy o 16.30 katecheza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych.
  8. Przy wyjściu do nabycia Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.
  9. Dzisiaj na mszy o 11.30 rozstrzygnięcie konkursu na ciekawie wykonany różaniec.

Na dni pamięci o naszych bliskich zmarłych niech nam Pan Bóg błogosławi.