1. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o 9.00 i 11.30 . Jest to uroczystość nakazana, a więc obowiązkiem jest uczestnictwo w Eucharystii.
  2. Natomiast w czwartek 2 listopada w Dzień Zaduszny Msze św.
    o godz.: 8.00 i 18.00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta od godz.17.30. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w sobotę 4 listopada od 10.00.
  4. W sobotę 4.11 o 9.30 zbiórka dla ministrantów, zapraszam na nią chętnych którzy chcą zostać ministrantami.
  5. Pierwsze dni listopada stanowią okazję do uzyskania odpustu zupełnego za zmarłych. Uzyskiwanie odpustów przez wiernych w Kościele katolickim ma wielowiekową już tradycję. Kto uzyska odpust zupełny za zmarłych ratuje dusze z czyśćca. Odpust zupełny za zmarłych można uzyskać od 1 do 8 listopada raz dziennie nawiedzając cmentarz, będąc w stanie łaski uświęcającej i przyjmując Komunię św. oraz odmawiając modlitwy: Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
  6. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, kartki z wypominkami znajdujące się przy wyjściu, można składać w zakrystii, w kancelarii bądź na tacę. Złożone przy tej okazji tradycyjne ofiary, tego roku przeznaczamy na fundusz budowlany. Wypominki od 2 do 8 listopada codziennie po mszy, w niedzielę 5 listopada o godz. 09.00.
  7. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych.
  8. Przy wyjściu do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
  9. Na misje zebraliśmy do puszki 615 PLN. Liczenie wiernych pokazało, że było nas w ubiegłą niedzielę 331 na wszystkich mszach.

Na dni pamięci o naszych bliskich zmarłych niech nam Pan Bóg błogosławi.

Proboszcz ks. Andrzej Sieg