1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Po Mszy św. zbiórka do puszki na cele misyjne.
  2. Ministranci przy wyjściu z kościoła rozdają obrazki z modlitwą za Kościół z racji rozpoczynającego się Synodu w Kościele Powszechnym.
  3. Dobiega też końca październik. Na nabożeństwa różańcowe zapraszam po mszach w dni powszednie, a w niedzielę po mszy o 9.00.Dzisiaj o 11.30 rozstrzygnięcie konkursu na ciekawie wykonany różaniec.
  4. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym Kościoła przypada w czwartek święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  5. W najbliższą sobotę o 9.00 zbiórka dla ministrantów, a w przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci komunijnych.
  6. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, kartki z wypisanymi imionami naszych bliskich zmarłych można przynosić do zakrystii, biura parafialnego, lub w kopercie złożyć na tacy podczas kolekty. Różaniec z wypominkami będzie odmawiany o 18.30 w oktawie Wszystkich Świętych (2-8.11), w niedzielę po mszy o 9.00. Złożone przy tej okazji tradycyjne ofiary przeznaczamy na budowę kościoła.
  7. Polecam Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” oraz „ Niedzielę” i „ Małego Gościa”.

Na dni porządkowania grobów bliskich zmarłych niech nam Pan Bóg błogosławi.

X Andrzej Sieg– proboszcz parafii