1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Po Mszy św. zbiórka do puszki na cele misyjne.
  2. Dobiega też końca październik. Na nabożeństwa różańcowe zapraszam dziś po Mszy św. o 09.00, w dni powszednie o 18.25, we wtorek o 8.25. Trwa konkurs na ciekawie wykonany różaniec, jego rozstrzygnięcie na mszy w przyszłą niedzielę o 11.30.
  3. W piątek w kalendarzu liturgicznym Kościoła przypada święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, kartki z wypisanymi imionami naszych bliskich zmarłych można przynosić do zakrystii, biura parafialnego lub w kopercie złożyć na tacy podczas kolekty. Różaniec z wypominkami będzie odmawiany po mszy w oktawie Wszystkich Świętych (2-8.11), w niedzielę 6.11 po mszy o 9.00, we wtorek po mszy o 8.00. Złożone przy tej okazji tradycyjne ofiary, tego roku przeznaczamy na budowę kościoła.
  5. Polecam Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę” i „ Małego Gościa”.
  6. Dziękuję za wszystkie wykonane prace.
  7. Dzisiaj po mszy o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych w salce na plebanii, w przyszłą niedzielę po mszy o 16.30 katecheza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

 

Na dni porządkowania grobów bliskich zmarłych niech nam Pan Bóg błogosławi.

X Andrzej Sieg – proboszcz parafii