• W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym Kościoła przypada w czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego w sobotę św. Teresy od Jezusa, w sobotę św. Jadwigi Śląskiej. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Za tydzień w niedzielę przezywać będziemy XXII Dzień Papieski pod hasłem: Blask Prawdy. W całej ojczyźnie za tydzień będzie przeprowadzana zbiórka do puszek na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Także i u nas ministranci zbierają po Mszy św. ofiary na ten cel.
  • Zapraszam na nabożeństwa różańcowe, dziś po Mszy św. o 09.00 w dni powszednie na 18.25 we wtorek o 8.25. Zapraszam dzieci w czwartek o 18.25, młodzież w piątek o 18.25.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”.
  • W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, w tygodniu na stojaku znajdą się kartki z wypominkami, które będzie można składać na tacę lub w zakrystii i kancelarii. Złożone przy tej okazji do koperty ofiary przeznaczamy na inwestycje budowlane.
  • W niedzielę 16.10 po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci komunijnych, natomiast po mszy o 16.30 spotkanie dla młodzieży bierzmowanej.
  • Zbiórka dla ministrantów w sobotę 15.10 o 9.30
  • Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na tacę na cele budowlane, dziękuję za ofiary składane na konto parafialne.
  • W sobotę 15.10 o 9.00 będziemy obsadzać teren kościoła krzewami zapraszam osoby chcące mieć udział w akcji sadzenia krzewów.
  • Dzisiaj na mszy o 11.30 poświęcenie różańców dla dzieci Komunijnych.

Dziękując za wspólną modlitwę życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg

Zapowiedzi przedślubne:

Dominika Słaba i Damian Żmijewski z Otomina.