• Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na tacę budowlaną, dziękuję za ofiary składane na konto parafialne na ten cel.
  • Dzisiaj na mszy świętej o 11.30 poświęcenie różańców dzieci komunijnych, a w przyszłą niedzielę katecheza po mszy o 11.30.
  • W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym Kościoła przypada w piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego. Za tydzień w niedzielę przezywać będziemy XXIII Dzień Papieski pod hasłem: Cywilizacja życia. W całej ojczyźnie za tydzień będzie przeprowadzana zbiórka do puszek na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Także i u nas ministranci zbierają po Mszy św. ofiary na ten cel.
  • Zapraszam na nabożeństwa różańcowe, w niedzielę po mszy o 9.00, w dni powszednie po mszy wieczornej ok. 18.25, we wtorek po mszy o 8.00. Dzieci komunijne i wszystkie dzieci zapraszam w piątek o 18.25.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielny” i „Niedzielę”.
  • W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, w tygodniu przy wyjściu znajdą się kartki z wypominkami, które będzie można składać na tacę lub w kancelarii. Złożone przy tej okazji do koperty ofiary przeznaczamy na inwestycje budowlane. Bardzo proszę o czytelne wypełnianie wypominek najlepiej w mianowniku. Nie umieszczamy na wypominkach imion i nazwisk osób błogosławionych i świętych, a także tych, których proces beatyfikacyjny trwa.
  • W sobotę 14 października zapraszamy na rajd rowerowy do Przywidza. Wyjazd o.9..00 spod kościoła..

Dziękując za wspólną modlitwę życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

 Ks. proboszcz Andrzej Sieg