1. Dziś przeżywamy XXIII Dzień Papieski pod hasłem: “Cywilizacja życia” . W całej ojczyźnie przeprowadzana jest zbiórka do puszek na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Także i u nas ministranci/ zbierają po Mszy św. ofiary na ten cel.
  2. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada wspomnienie św. Jadwigi Sląskiej, we wtorek św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę święto św. Łukasza, w czwartek bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, w piątek św. Jana z Kęt. WSZYSTKIM JUBILATOM I SOLENIZANTOM SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA.
  3. W dalszym ciągu zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 18.25, we wtorek o 8.00, w niedzielę po mszy 9.00. Dzieci zapraszam w piątek o 18.25.
  4. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, przy wyjściu kościoła wyłożone są kartki z wypominkami, które będzie można składać na tacę lub w zakrystii i kancelarii. Złożone przy tej okazji ofiary przeznaczamy na inwestycje budowlane.
  5. Przy wyjściu do nabycia aktualna prasa religijna. Za tydzień zbiórka do puszki przed kościołem na cele misyjne.
  6. Dzisiaj po mszy o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych w salce na plebanii.
  7. Za tydzień w niedzielę na mszy o 11.30 rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy różaniec z elementami misyjnymi.
  8. Dziękuję za złożone w ubiegłą niedziele ofiary na tace budowlaną.Zebraliśmy 3243 PLN. Dziękuję także za ofiary przekazywane na konto parafialne.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg