1. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na dalsze prace w naszym kościele. Dziękuję za składane ofiary na konto parafialne.
  2. Przeżywamy XXI Dzień Papieski pod hasłem: Nie lękajcie się. W całej ojczyźnie w dniu dzisiejszym przeprowadzana jest zbiórka do puszek na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Także i u nas /ministranci/ zbierają po Mszy św. ofiary na ten cel.
  3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym Kościoła przypada w środę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego w piątek św. Teresy od Jezusa, w sobotę św. Jadwigi Śląskiej. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.
  4. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe, w niedzielę o 9.00, we wtorek o 8.25, w pozostałe dni o 18.25. W piątek .na różaniec zapraszam dzieci o 18.25 .
  5. W poniedziałek nie będzie mszy o 18.00.
  6. W sobotę 16.10 o 9.00 spotkanie dla ministrantów. W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie dzieci I komunijnych.
  7. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  8. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, w tygodniu przy wyjściu znajdą się kartki z wypominkami, które będzie można składać na tacę lub w zakrystii. Złożone przy tej okazji do koperty ofiary przeznaczamy na inwestycje budowlane. Bardzo proszę o czytelne wypełnianie wypominek najlepiej w mianowniku. Nie umieszczamy na wypominkach imion i nazwisk osób błogosławionych i świętych, a także tych, których proces beatyfikacyjny trwa.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg