1. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc różańcowy. Na nabożeństwa różańcowe zapraszam codziennie w dni powszednie o godz. 18.25, we wtorek o 8.25, w niedzielę po mszy o 9.00. W czwartek o 18.25 zapraszam szczególnie dzieci. Trwa konkurs na ciekawie zrobiony różaniec. Jego rozstrzygnięcie będzie w ostatnią niedzielę października na mszy o 11.30.
  2. Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci komunijnych w salce na plebanii, natomiast po mszy o 16.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  3. Jutro wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, we wtorek św. Faustyny Kowalskiej, w czwartek MB. Różańcowej. W tym dniu rozpocznie się dwumiesięczna modlitwa różańcowa o błogosławieństwo dla naszych miast i wsi oraz dla całej naszej Ojczyzny. Zachęcam do włączenia się w tę inicjatywę poprzez odmówienie codziennie jednej dziesiątki różańca przez dwa miesiące. Informacje w gablotce. Ulotki znajdują się na stojaku.
  4. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli´” i „Małego Gościa Niedzielnego”. Jest także numer Extra Gość dostępny w zakrystii.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź święta od 17.30. Msza święta o 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela miesiąca. Taca budowlana na inwestycje w naszym kościele.

Dziękując za wspólną modlitwę życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg

 

Zapowiedzi przedślubne:

Dominika Słaba i Damian Żmijewski z Otomina.