1. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc różańcowy. Na nabożeństwa różańcowe zapraszam codziennie w dni powszednie o godz. 18.25, jedynie we wtorek o 8.25 i w niedzielę po mszy o 9.00. Trwa konkurs na ciekawie zrobiony różaniec . Jego rozstrzygnięcie w niedzielę 24.09. Dzisiaj na mszy o 11.30 poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, po mszy spotkanie dla nich w salce.
  2. Jutro wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, we wtorek św. Faustyny Kowalskiej, w czwartek MB. Różańcowej.
  3. W piątek o 5.00 wyjazd sprzed kościoła na pielgrzymkę do Częstochowy i w Bieszczady. W związku z tym nie będzie mszy wieczornej w piątek, sobotę i w przyszły poniedziałek. W przyszłą niedziele msze odprawi ojciec franciszkanin z Nowego Portu.
  4. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  5. Za tydzień także Dzień Papieski. Przed kościołem będzie można wspomóc FUNDACJĘ DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA. W tym dniu taca na dalsze prace w kościele.
  6. Dziękuję za wszystkie wykonane prace , życzliwość i modlitwę w intencji parafii.

Dziękując za wspólną modlitwę życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg