1. Rozpoczynamy w piątek październik – miesiąc różańcowy. Na nabożeństwa różańcowe zapraszam od poniedziałku do soboty o godz. 18.25, w niedzielę po Mszy o 09.00 . Zapraszam dzieci na różaniec w piątek o 18.25. Ogłaszam konkurs na ciekawie zrobiony różaniec. Jego rozstrzygnięcie będzie 24 października. W przyszłą niedzielę poświęcenie różańców dla dzieci I Komunijnych o godz. 11.30 i katecheza dla dzieci w salce.
  2. Dziękuję wszystkim za przyczynienie się do uroczystej oprawy uroczystości bierzmowania w naszej parafii. Dziękuję rodzicom za ofiarę na 3 kinkiety w naszym kościele.
  3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada w poniedziałek wspomnienie św. Wincentego a’ Paulo, we wtorek Wacława, w środę Archaniołów: Michała, Rafała, Gabriela, w czwartek św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła, w piątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, w sobotę św. Aniołów Stróżów. Wszystkim jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi św. od 17.30 . Msza św. wotywna o Sercu Bożym o 18.00, a w sobotę po mszy o 18.00 różaniec poprowadzi Wspólnota Żywego Różańca. W sobotę zbiórka  ministrantów o 9.00. Po mszach w niedzielę zapraszam chętne osoby które pragną zostać ministrantami.
  5. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego i Niedzieli i Małego Gościa.

Dziękuję za wspólną modlitwę życzę wszystkim błogosławionego dnia pańskiego i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg

zmarł. śp. Kazimierz Michaluk z ulicy Bursztynowej. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.