1. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc różańcowy. Za tydzień i w kolejne niedziele października nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o 09.00.
  2. W tym tygodniu we wtorek wspominamy Aniołów Stróżów, w środę św. Franciszka z Asyżu, w czwartek św. Faustynę Kowalską, w sobotę NMP Różańcową.
  3. W sobotę od godz. 10.00 odwiedzę z sakramentami świętymi stałych zgłoszonych chorych.
  4. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od 17.30.
  5. Na nabożeństwa różańcowe dorosłych, młodzież i dzieci zapraszam codziennie w dni powszednie o godz. 18.25, we wtorek o 8.25. Zapraszam dzieci komunijne w piątek o 18.25. Trwa konkurs na ciekawie zrobiony różaniec z elementami misyjnymi. Jego rozstrzygnięcie będzie 22 października
  6. Najbliższe spotkanie ministrantów w sobotę 7 października 2023 roku w salce na plebanii. W tym dniu na 8.30 zapraszamy chłopców, chcących służyć przy ołtarzu.
  7. W niedzielę 8 października poświęcenie różańców dla dzieci I Komunijnych o godz. 11.30.
  8. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego „i „Niedzielę”.
  9. Dzisiaj po mszy o 11.30 w salce na plebanii spotkanie dzieci komunijnych.
  10. Zapraszam do odmawiania dziesiątki różańca od 7.10-8.12 za swoją miejscowość w ramach akcji Morze modlitwy.
  11. W zakrystii i kancelarii uczniowie mogą odbierać indeksy katechetyczne.
  12. W przyszłą niedzielę taca budowlana.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg