1.W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypadają następujące wspomnienia: w środę św. Mateusza Ewangelisty, w piątek św. Ojca Pio. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia wielu Bożych łask.

2.Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę budowlaną . Zebraliśmy 3202 złotych. Dziękuję także za ofiary składane na konto.

3.W tym tygodniu z racji pielgrzymki proboszcza do Fatimy w dni powszednie nie będzie mszy świętej. W przyszłą niedzielę msze odprawi ks. Franciszek któremu dziękuję za sprawowane dzisiaj msze święte. W razie nagłych sytuacji zastępuje mnie ks. Wiesław Drążek proboszcz z NIESTĘPOWA. (tel.692429776)

4.Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

Dziękuję za wspólną modlitwę i życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

 

Ks. proboszcz Andrzej Sieg