1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Po Mszy św. zbiórka do puszki na cele misyjne.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie z krawcową dla rodziców i dzieci komunijnych w salce na plebani.
  3. Powoli dobiega też końca październik. Na nabożeństwa różańcowe zapraszam w niedzielę po Mszy św. o 9.00, we wtorek o 8.00, w dni powszednie o 18.25.
  4. W sobotę w kalendarzu liturgicznym Kościoła przypada święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  5. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, kartki z wypisanymi imionami naszych bliskich zmarłych można przynosić do zakrystii, biura parafialnego lub w kopercie złożyć na tacy podczas kolekty. Różaniec z wypominkami będzie odmawiany po mszy w oktawie Wszystkich Świętych (2-8.11), w niedzielę 5.11 po mszy o 9.00. Złożone przy tej okazji tradycyjne ofiary, tego roku przeznaczamy na budowę kościoła.
  6. Polecam Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzielę”.
  7. Tydzień na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy do puszki 1093 PLN.

Na dni porządkowania grobów bliskich zmarłych niech nam Pan Bóg błogosławi.

X Andrzej Sieg – proboszcz parafii