1. Dziś przeżywamy XXII Dzień Papieski pod hasłem: Blask Prawdy. W całej ojczyźnie przeprowadzana jest zbiórka do puszek na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Także i u nas ministranci zbierają po Mszy św. ofiary na ten cel.
  2. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, we wtorek święto św. Łukasza, w środę bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, w czwartek św. Jana z Kęt, w sobotę przypada wspomnienie św. Jana Pawła II. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom Składam najserdeczniejsze życzenia.
  3. W dalszym ciągu zapraszam na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 18.25, dzisiaj po Mszy św. o 09.00. Trwa konkurs na ciekawie wykonany różaniec jego rozstrzygnięcie w ostatnią niedzielę października.
  4. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, przy wyjściu kościoła wyłożone są kartki z wypominkami, które będzie można składać na tacę lub w kancelarii. Złożone przy tej okazji ofiary przeznaczamy na inwestycje budowlane. Bardzo proszę o czytelne wypełnianie wypominek najlepiej w mianowniku. Nie umieszczamy na wypominkach imion i nazwisk osób błogosławionych i świętych, a także tych, których proces beatyfikacyjny trwa tzw. sług Bożych.
  5. Dziękuję za złożone ofiary na budowę kościoła i ofiary składane na konto zebraliśmy wspólnie 5125 PLN.
  6. Dziękuję osobom, które w sobotę brały udział w sadzeniu krzewów. Na terenie parafialnym zasadziliśmy ok. 60 krzewów.
  7. Dzisiaj spotkanie dla dzieci komunijnych po mszy o 11.30, po mszy o 16.30 spotkanie dla młodzieży bierzmowanej.
  8. Przy wyjściu do nabycia aktualna prasa religijna. Za tydzień zbiórka do puszki przed kościołem na cele misyjne.
  9. W przyszłą niedzielę 23.10 po mszy o 16.30 spotkanie popielgrzymkowe uczestników pielgrzymki do Hiszpani i Portugalii na plebanii.
  10. Zmarł śp. Józef Kropacz z ulicy Konnej (l.66) . Msza pogrzebowa w środę 19.10. o 10.30. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.