1. W tym tygodniu w dni powszednie msze wg stałego porządku.
  2. W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, natomiast po mszy o 16.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  3. W kalendarzu liturgicznym przypada w środę św. Wacława, w czwartek świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek św. Hieronima, w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Adorację Najświętszego Sakramentu od 18.30 do 19.00.
  5. W sobotę z racji I soboty miesiąca zapraszam na różaniec po mszy o 18.00 który poprowadzi wspólnota Żywego Różańca.
  6. W I niedzielę października różaniec po mszy o 9.00.
  7. Polecam Waszej uwadze Gość Niedzielny i Niedzielę.

Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg