1. Dziękuję za złożone ofiary na tacę budowlaną w ubiegłą niedzielę, zebraliśmy 2910 PLN. Dziękuję za ofiary złożone także na konto parafialne na ten cel.
  2. Dziś przypada 57 Dzień Modlitw w intencji Środków Społecznego Przekazu. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada święto św. Stanisława Kostki, zakonnika i patrona młodzieży oraz Polski, w środę przypada wspomnienie męczenników koreańskich, w czwartek święto Mateusza Apostoła, w sobotę wspomnienie św. Pio z Pietrelciny. Wszystkim solenizantom i jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych.
  4. Najbliższa zbiórka dla ministrantów w sobotę 7 października w salce na plebanii o 9.00. Zachęcam chętnych którzy pragną zostać ministrantami.
  5. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”.
  6. Dzisiaj przed kościołem w naszej diecezji zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Archidiecezjalne Kolegium Teologiczne i Gdańskie Seminarium Duchowne.
  7. 30 września zapraszamy na wycieczkę rowerową polną drogą, powrót pociągiem. Zbiórka przed kościołem o 9.00.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionego Dnia pańskiego i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg