1. Dziękuję za złożone ofiary na dzisiejszą kolektę z przeznaczeniem na dalsze prace w naszym kościele. Dziękuję za ofiary składane na konto parafialne.
  2. 24 września o 18.00 biskup Wiesław Szlachetka udzieli sakramentu młodzieży naszej parafii. W poniedziałek, środę i piątek nowenna do Ducha świętego o 19.00 dla młodzieży przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.
  3. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w przyszłą niedzielę 19.09 po mszy o 11.30.
  4. W sobotę 18.09 o 9.00 zbiórka dla ministrantów. Zapraszam chłopców którzy pragną zostać ministrantami na to spotkanie.
  5. Rozpoczyna się tydzień wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci i wychowawców. W kalendarzu liturgicznym przypada jutro wspomnienie św. Jana Chryzostoma, we wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę wspomnienie MB. Bolesnej, w czwartek wspomnienie męczenników Korneliusza i Cypriana, w sobotę  święto św. Stanisława Kostki, zakonnika patrona dzieci, młodzieży i naszej ojczyzny, Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.
  6. Polecam Waszej uwadze Gość Niedzielny i Niedzielę i Ekstra Gość w cenie 10 zł. w zakrystii o kard. Wyszyńskim i Róży Czackiej.
  7. Na pomoc migrantom i uchodźcom zebraliśmy do puszki 312,51 PLN.

Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg