1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę budowlaną i ofiary składane na konto parafialne.
  2. Dzisiaj spotkanie rodziców młodzieży, która przyjmie sakrament bierzmowania w 2023 roku po Mszy św. o 16.30.
  3. W zakrystii można odebrać podręczniki do katechezy I Komunii. Osoby, które jeszcze nie odebrały mogą również odebrać deklaracje do sakramentu I Komunii świętej i Bierzmowania
  4. W kalendarzu liturgicznym przypada we wtorek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, w środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w czwartek wspomnienie MB. Bolesnej, w piątek wspomnienie męczenników Korneliusza i Cypriana. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.
  5. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Adorację Najświętszego Sakramentu od 18.30 do 19.00.
  6. Polecam Waszej uwadze Gość Niedzielny i Niedzielę.
  7. W tym tygodniu z racji wyjazdu na pielgrzymkę do Fatimy, nie będzie mszy w czwartek, piątek i sobotę. W niedzielę msze święte odprawi ks. Franciszek Czap. W czasie mojej nieobecności zastępuje mnie ks. Wiesław Drążek proboszcz z Niestępowa. Tel.692429776.

Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg