• W sobotę na 9.00 zapraszam ministrantów na spotkanie w salce na plebanii. Zapraszam na nią także wszystkich chłopców którzy chcą zostać ministrantami.
  • Za tydzień kolekta budowlana. Zakończone zostały prace związane z przebudową chóru. Koszt prac wyniósł 82000 PLN. Stolarz wykonuje obecnie 4 ławki :3 na chórze, 1 w nawie kościoła. Ofiary przeznaczone są na ten cel.
  • Od tej niedzieli msze święte w dni powszednie we wtorek o 8.00, w pozostałe dni o 18.00. W niedzielę tradycyjnie o 9.00, 11.30 i 16.30. Przypominam, że spowiedź święta 15 minut przed mszą. Biuro parafialne w poniedziałek i piątek od 17.00 do 17.30, a także bezpośrednio po każdej mszy świętej.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”.
  • W niedzielę 10 września na Mszy św. o 11.30 poświęcimy tornistry i przybory szkolne. W niedzielę 10 września po mszy o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św.
  • Sołtys Otomina pan Krzysztof zaprasza we wtorek 5.09. 2023 o 18.00 na zebranie sołeckie dotyczące podziału środków z funduszu sołeckiego na rok 2024. Zebranie w karczmie Swojak.
  • Mobilne Centrum Badań organizuje badania pod kątem: miażdżycy tętnic, osteoporozy kości oraz wydolności płuc i oskrzeli. Badania odbędą się w Ambulansie Diagnostycznym przy kościele w Otominie w poniedziałek 4 września o 18.00. Szczegóły na plakacie w gablocie.

Dziękuję za wspólną modlitwę i życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg