1. Dzisiejsza kolekta budowlana z racji II niedzieli miesiąca przeznaczona jest na spłatę 5 nowych ławek, które zostały wstawione w tym tygodniu do kościoła. Koszt ławek wyniósł 10000 PLN.
  2. Dzisiaj spotkanie rodziców dzieci klas III które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią do I Komunii świętej w kościele po mszy o 11.30.
  3. W kalendarzu liturgicznym przypada we wtorek wspomnienie Najśw. Imienia Maryi, w środę św. Jana Chryzostoma, w czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w piątek wspomnienie MB. Bolesnej, w sobotę wspomnienie męczenników Korneliusza i Cypriana. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.
  4. W sobotę 16.09 sprzed kościoła o 7.00 wyjeżdżamy autokarem na pielgrzymko-wycieczkę do Gietrzwałdu, gdzie o 10.30 zostanie odprawiona msza święta, w programie Święta Lipka i koncert organowy, czas wolny na obiad, a następnie Wilczy Szaniec. Powrót w godzinach wieczornych. Zabieramy ze sobą kanapki.
  5. Indeks Katechizacji, od października, będzie można otrzymać́ w biurze parafialnym lub zakrystii.
  6. Zapraszam wszystkich chętnych którzy pragną zostać ministrantami do zapisywania w zakrystii.
  7. Osoby, które chciałyby się nauczyć gry na gitarze mogą zgłosić się w zakrystii. Gdzie podam szczegóły.
  8. Polecam Waszej uwadze Gość Niedzielny i Niedzielę i Małego Gościa, które wyłożone są na nowym stojaku.

Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg.