1. W środę rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. o 18.00. 30 minut przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca.. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.30.. Po Mszy św. o 18.00. wystawienie Najśw. Sakramentu i odmówimy Litanię do Serca Bożego. Adoracja do 19.15.
  3. W sobotę Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na różaniec po mszy świętej o 18.00. Zachęcam do udziału wszystkich członków Wspólnoty i parafian.
  4. W najbliższą sobotę o godz. 9.00 zbiórka ministrantów w salce na plebanii,
  5. Od przyszłej niedzieli msze święte w dni powszednie we wtorek o 8.00, w pozostałe dni msze święte o 18.00.
  6. W niedzielę 5 września na Mszy św. o 11.30 poświęcę tornistry i przybory szkolne. W niedzielę 5 września po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św. Po mszy o 16.30 spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania którzy 24września 2021 pragną przyjąć sakrament bierzmowania.
  7. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” , Niedzieli i Małego Gościa.

1. W dniach 8-11 X odbędzie się wycieczko-pielgrzymka do Częstochowy i w Bieszczady. Informacje na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.
  2. W dzisiejszą niedzielę ks. Proboszcz głosi kazania odpustowe w Jastarni. Dziękuję ojcu Piotrowi za pełnienie posługi w naszej parafii.
  3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

Ks. Proboszcz Andrzej Sieg