1.  W środę po Mszy świętej Nowenna do MBNP i adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.00.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.30. Po Mszy św. o 18.00. wystawienie Najśw. Sakramentu i odmówimy Litanię do Serca Bożego.
  3. W sobotę 2 września od 10.00 odwiedzę chorych.
  4. W I sobotę miesiąca 2 września po mszy o 18.00 Wspólnota Żywego Różańca zaprasza wszystkich na wspólny różaniec.
  5. W liturgii przypada jutro wspomnienie św. Augustyna, we wtorek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  6. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” , Niedzieli i Małego Gościa.
  7. W tym tygodniu zainstalowane zostały nowe schody na chór, dziękuję także wszystkim którzy przyczynili się do powstania chodnika, z naszym sołtysem panem Krzysztofem na czele.
  8. W niedzielę 10 września na Mszy św. o 11.30 poświęcimy tornistry i przybory szkolne. W niedzielę 10 września po mszy o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św.

Na ostatnie dni wakacji i przygotowanie do szkoły niech Pan Bóg nam błogosławi

Ks. proboszcz Andrzej Sieg