1. Dziękuję za złożone w ubiegłą niedziele ofiary na tace i te składane na konto parafialne. Zebraliśmy razem 5527 złotych. Obecnie trwają prace związane z wyłożeniem kostki wokół naszej świątyni.
  2. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypadają następujące wspomnienia: jutro wspomnienie MB. Królowej, środę św. Bartłomieja Apostoła, w piątek uroczystość MB. Częstochowskiej, w sobotę św. Moniki. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia wielu Bożych łask.
  3. Wszystkich zapraszam na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, która jest odmawiana u nas w piątek po mszy świętej o godz. 18.00. W środę w naszej parafii po Mszy świętej Nowenna do MBNP i adoracja Najświętszego Sakramentu od 18.30-19.00.
  4. Jutro w poniedziałek o 19.00 w salce na plebanii spotkanie osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Hiszpanii i Portugalii.
  5. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli.”

Dziękuję za wspólną modlitwę, życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

 

Zapowiedzi przedślubne:

  • Łukasz Mruk z Otomina i Justyna Gabryszewska z Złowoty.