1. Dzisiejsza kolekta budowlana przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na tacę i te składane ofiary na konto. Trwają prace wokół kościoła, zakończone zostały prace związane z elewacją, rozpoczniemy w najbliższym czasie prace z wyłożeniem kostki wokół kościoła.
  2. W tym tygodniu przypada jutro Uroczystość nakazana Wniebowzięcia NMP. Msze św. w tym dniu w naszym kościele są według porządku niedzielnego. Po mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. W środę przypada wspomnienie św. Jacka a w sobotę św. Bernarda. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia i powierzam opiece patronów.
  3.  Wszystkich zapraszam na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, która jest odmawiana u nas w piątak po mszy świętej. W środę w naszej parafii po Mszy świętej Nowenna do MBNP, a od 18.30 do 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4.  Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.
  5. W czwartek przyjeżdżają na teren gminy Kolbudy na wakacje dzieci z Ukrainy. Urząd Gminy wraz z GOPSem prowadzi zbiórkę rzeczy na wyprawki szkolne. Potrzebne są piórniki, plecaki, tornistry, kredki, etc. Wyprawki można przekazywać bezpośrednio lub do pana sołtysa.

———————————————————–

Trwają wakacje. Dziękuję za wspólną modlitwę i życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia.

proboszcz ks. Andrzej Sieg

Zapowiedzi przedślubne

I- Justyna Gabryszewska z Złowoty i Łukasz Mruk z Otomina.