1. Dziękuję za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na tace budowlaną, zebraliśmy 2888,50 PLN. Dziękuję także za wpłaty na konto z przeznaczeniem na ten cel.
  2. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypadają następujące wspomnienia: jutro wspomnienie św. Piusa X papieża, we wtorek MB. Królowej, w czwartek św. Bartłomieja Apostoła, w sobotę uroczystość MB. Częstochowskiej, w sobotę św. Moniki. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia wielu Bożych łask.
  3. Zapraszam na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, która jest odmawiana w piątek. W środę w naszej parafii po Mszy świętej Nowenna do MBNP i adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.00.
  4. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”.
  5. Zmarła śp. Halina Łapińska (l. 72) z ulicy Lipowej. Msza pogrzebowa we wtorek o 11.00. Dobry Jezu, a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.

Dziękuję za wspólną modlitwę i życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.