1. Trwa sierpień – miesiąc ważnych rocznic, wśród których znajduje się 78. rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego [1 VIII], 66. rocznica Jasnogórskich Ślubów Narodu, 102. Cudu nad Wisłą, a także 42. rocznica narodzin „Solidarności”
  2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, w czwartek przypada wspomnienie św. Jana Marii Vianney’a – patrona kapłanów, w sobotę święto Przemienienia Pańskiego. Pamiętając o obchodzących w tym tygodniu swoje święta, drogim Solenizantom i Jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W piątek od 17.45 okazja do spowiedzi św, a po Mszy św. o 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i Litania do Serca Bożego. W sobotę po Mszy św. nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi i Różaniec, który poprowadzi Żywy Różaniec.
  4. W środę w naszej parafii po Mszy świętej Nowenna do MBNP i adoracja Najśw. Sakramentu do 19.00.
  5. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

 

Trwają wakacje, dziękuję za wspólną modlitwę i życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.