1. Dzisiaj po Mszy św. przed kościołem poświęcenie pojazdów. Wjazd od ulicy Wrzosowej i Różanej.
  2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa, we wtorek św. Joachima i Annę, w piątek św. Martę, Marię i Łazarza w sobotę św. Ignacego Loyolę.
  3. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.
  4. W tym tygodniu w dni powszednie msze święte w poniedziałek i sobotę o 18.00, nie będzie mszy od wtorku do piątku. W sytuacji nagłej zastępuje mnie ks. Wiesław proboszcz z Niestępowa. (692429776)

Dziękuję za wspólną modlitwę i życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Proboszcz ks. Andrzej Sieg

– II- Falkiewicz Katarzyna-Buga Marek z Otomina.