1. Dzisiaj po Mszy św. przed kościołem poświęcenie pojazdów.
  2. Dziękuję wszystkim którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie odpustu parafialnego jak i festynu. Szczególne podziękowania dla pana Krzysztofa.
  3. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku włącznie nie będzie mszy w naszym kościele, w nagłych sytuacjach zastępuje mnie ks. Wiesław Drążek proboszcz w Niestępowie (tel. 692429776).
  4. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Kingę, we wtorek św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa, w środę św. Joachima i Annę, w sobotę świętych; Martę, Marię i Łazarza.
  5. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Kętrzyna w sobotę 16 września. Wyjazd o 7.00. Proszę o potwierdzanie i dokonywanie opłat.
  6. W niedzielę 6 sierpnia o 17.30 w naszym kościele odbędzie się koncert kameralny z muzyką klasyczną -Bach, Mozart, Schubert.
  7. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”.

Trwają wakacje, dziękuję za wspólną modlitwę i życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.