1. Dziękuję za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary z przeznaczeniem na dalsze prace w naszym kościele i składane na konto parafialne. Zebraliśmy razem 5456PLN. Trwają prace związane z elewacją plebanii, a następnie naszego kościoła. Udało się także wykonać symbole na ambonę i ołtarz.
  2. Dziękuję wszystkim którzy zaangażowali się w naszą uroczystość II odpustu parafialnego.
  3. W środę w naszej parafii po Mszy świętej Nowenna do MBNP i adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przypominam, że spowiedź w naszej parafii jest tylko przed Mszą św. Zachęcam do korzystania z sakramentu pokuty w dni powszednie.
  4. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w piątek przypada święto św. Marii Magdaleny, w sobotę święto św. Brygidy zakonnicy. W przyszły poniedziałek przypada wspomnienie św. Jakuba i Krzysztofa. Z tej racji w przyszłą niedzielę po mszy św. przed kościołem modlitwa za kierowców i poświęcenie samochodów oraz wszelkich pojazdów. Wszystkim solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia.
  5. Przy głównym wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli.”

Na nowy tydzień pracy i odpoczynku przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

x Andrzej Sieg – proboszcz

 

Zapowiedzi przedślubne

– I- Falkiewicz Katarzyna-Buga Marek z Otomina.

-II- Maciej Dolny z Otomina i Paulina Mierzwińska z Gdańska.

-II- Wandtke Radosław z Otomina i Wiktoria Drzeżdżon z Kąpina.

-II- Karol Majchrzak i Marta Najdowska z Otomina.