1. Dzisiaj na mszy o 11.30 uroczysta Msza święta upamiętniająca ostatnie Objawienie Matki Bożej św. Bernadecie. Mszy św. przewodniczy ks. Maciej Świgoń – Dyrektor Gdańskiego Gościa Niedzielnego. Po mszy zapraszamy wraz z Radą Sołecką na Festyn Rodzinny na placu Sołeckim.
  2. W środę w naszej parafii po Mszach świętych Nowenna do MBNP i adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.00. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w sobotę przypada święto św. Marii Magdaleny, w przyszły wtorek przypada wspomnienie św. Jakuba i Krzysztofa. Z tej racji w przyszłą niedzielę po mszy św. przed kościołem modlitwa za kierowców i poświęcenie samochodów oraz wszelkich pojazdów. Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  4. Przy głównym wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”.
  5. W niedzielę 6 sierpnia o 17.30 w naszym kościele odbędzie się koncert jako inauguracja koncertów kameralnych. Koncert z muzyką klasyczną w programie Bach, Mozart, Schubert.
  6. Kolekta budowlana wyniosła 3032 PLN., dziękuję za złożone ofiary, dziękuję za wpłaty na konto parafialne na dalsze prace w kościele.

Na nowy tydzień pracy i odpoczynku przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

x Andrzej Sieg – proboszcz parafii