• W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość na zakończenie objawień Matki Bożej w Lourdes . Mszy odpustowej o 11.30 przewodniczyć będzie ks. Wiesław Philipp proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego w Gdyni Redłowie. Po mszy Festyn rodzinny na placu sołeckim organizowany przez Radę sołecką z sołtysem panem Krzysztofem na czele.
  • Spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę śladami św. Pawła na Maltę w środę 10 lipca o 19.00 w kościele. Proszę o wpłacanie zaliczek.
  • Dzisiaj po mszy o 9.00 Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na modlitwę różańcową.
  • Jutro przypada wspomnienie św. Jana z Dukli, w czwartek święto Benedykta opata i patrona Europy – Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej, w piątek przypada wspomnienie św. Bonifacego Brunona z Kwerfurtu, w sobotę św. Andrzeja Świerada i Benedykta, w sobotę przypada wspomnienie św. Bonawentury.
  • Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i “ Niedziela” w cenie 10 PLN .
  • W przyszłą niedzielę taca budowlana na dalsze prace w kościele z racji drugiej niedzieli miesiąca.
  • Msze we wtorek i czwartek o 7.00.

 

Ks. Proboszcz Andrzej Sieg