W okresie wakacyjnym w lipcu i sierpniu msze we wtorek i czwartek będą  

odprawiane o 7.00, w pozostałe dni o 18.00, w niedzielę bez zmian.

 

W liturgii tego tygodnia przypada  w środę święto Tomasza Apostoła, w  sobotę przypada wspomnienie Marii Teresy Ledóchowskiej. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy opiece świętych patronów.

W środę po mszy nowenna do MBNP adoracja Najświetszego Sakramentu do 19.00. W piątek po mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od 17.30. Po Mszy św. o 18.00 nabożeństwo ku czci Serca Bożego.

W I sobotę miesiąca odwiedzę chorych od 9.00

W przyszłą niedzielę Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na wspólny różaniec po mszy o 9.00.

Spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę śladami św. Pawła na Maltę w środę 10 lipca o 19.00 w               kościele.

14 lipca w niedzielę będziemy przeżywać uroczystość na zakończenie objawień Matki Bożej w Lourdes .                      Mszy     odpustowej o 11.30 przewodniczyć będzie ks. Wiesław Philipp proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego             w Gdyni Redłowie. Po mszy Festyn rodzinny na placu sołeckim organizowany przez Radę sołecką z sołtysem               panem    Krzysztofem na czele.

Na stojaku do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.

  • Andrzej Sieg – proboszcz