1. Rozpoczął się czas wakacji-życzę wszystkim dobrego wypoczynku.
  2. W tym tygodniu przypada we wtorek wspomnienie Matki Boskiej Nieustającej Pomocy środę wspomnienie św. Ireneusza, w czwartek Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła- taca świętopietrze.
  3. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i Niedzieli”.

4.W sobotę po mszy św. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na różaniec po mszy wieczornej.

5.Od 10.00 w sobotę odwiedzę stałych i zgłoszonych chorych.

  1. 16 lipca na mszy o 11.30 uroczysta Msza święta upamiętniająca ostatnie Objawienie Matki Bożej w Lourdes. Mszy przewodniczyć będzie Dyrektor Gościa Niedzielnego ks. Maciej Świgoń. Po mszy św. festyn rodziny na placu sołeckim.
  2. W sobotę 30 września zapraszamy na wycieczko-pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Kętrzyna (kwatera Hitlera). Wyjazd sprzed kościoła o 7.00. Koszt 150 PLN. Zapisy w zakrystii lub kancelarii a także w sklepie.

Życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

 

Ks. Proboszcz Andrzej Sieg