1. Dziękuję za ofiary złożone na tacę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę, dziękuję za ofiary składane na konto parafialne. Zebraliśmy razem 5732 PLN.
  2. W liturgii we wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w czwartek uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.
  3. Trwa Oktawa Bożego Ciała po mszach świętych o 18.00 procesja z Najświętszym sakramentem dookoła kościoła. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa. Szczególnie ministrantów, dziewczynki sypiące kwiatki, osoby noszące sztandary.
  4. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu o godz. 18.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla uczniów i nauczycieli z naszej parafii. Przed Mszą św. od 17.30 okazja do spowiedzi św. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  6. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedziela”.
  1. W najbliższą sobotę 25 czerwca zapraszam na Rajd rowerowy. Wyjazd sprzed kościoła o 9.00. Trasa z Otomina do Czapielska, Pręgowa, Straszyna i następnie powrót. W planie również ognisko.
  2. 16 lipca w sobotę na pamiątkę ostatniego Objawienia NMP św. Bernadecie Sobirous w Lourdes pragniemy stworzyć nową tradycję II odpustu parafialnego w naszej parafii. Msza święta o 11.30, a następnie Festyn rodzinny na placu sołeckim. Serdecznie już wszystkich zapraszamy.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg