1. W liturgii tego tygodnia przypada w poniedziałek święto Tomasza Apostoła, w czwartek przypada wspomnienie Marii Teresy Ledóchowskiej, w sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy opiece świętych patronów.
  2. W lipcu i sierpniu msze we wtorek i czwartek o 7.00, pozostałe msze bez zmian.
  3. W środę po mszy o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.00.
  4. W I piątek miesiąca spowiedź od 17.30. Po mszy o 18.00 litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i Niedzieli”.
  6. 16 lipca na mszy o 11.30 uroczysta Msza święta upamiętniająca ostatnie Objawienie Matki Bożej w Lourdes. Mszy przewodniczyć będzie Dyrektor Gościa Niedzielnego ks. Maciej Świgoń. Po mszy św. festyn rodzinny na placu sołeckim organizowany przez Radę Sołecką.
  7. W sobotę 30 września zapraszamy na wycieczko-pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Kętrzyna (kwatera Hitlera). Wyjazd sprzed kościoła o 7.00. Koszt 150 PLN. Zapisy w zakrystii lub kancelarii a także w sklepie.
  8. W przyszłą niedzielę z racji II niedzieli miesiąca taca budowlana na dalsze prace w kościele.

Życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Proboszcz Andrzej Sieg