1. Dziękuję za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na tacę z przeznaczeniem na dalsze prace w kościele. Zebraliśmy na tacę 2615 PLN. Dziękuje także za wpłaty dokonywane na konto parafialne.
  2. W tym tygodniu przypada w środę wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w sobotę uroczystość narodzin św. Jana Chrzciciela.
  3. W dalszym ciągu zapraszam na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18:25, we wtorek o 8.25 dziś i za tydzień w niedzielę po Mszy św. o 09.00.

4.Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i Niedzieli”.

1. Dzisiaj od godziny 15.00 przy kaplicy Królewskiej odbędzie się XI Marsz dla Życia oraz Festiwal dla Życia w Gdańsku.
  2. W sobotę 30 września zapraszamy na wycieczko-pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Kętrzyna (kwatera Hitlera). Wyjazd sprzed kościoła o 7.00. Koszt 150 PLN. Zapisy w zakrystii lub kancelarii a także w sklepie.
  3. W piątek o 19.00 spotkanie dla ministrantów w salce na plebani.

Życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Proboszcz Andrzej Sieg