1. W tym tygodniu przypada w poniedziałek wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, w piątek wspomnienie  św. Alojzego Gonzagi.
  2. W dalszym ciągu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie po mszy, w niedzielę o 09.00.
  3. Na stojaku można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” , Niedzielę i Mały Gość Niedzielny..
  4. Rektor Gdańskiego Seminarium Duchownego zwraca się do wszystkich, którzy odczuwają w sobie powołanie do kapłaństwa, by nie zwlekali z decyzją i zgłosili się do naszej archidiecezjalnej uczelni. Wraz z nowym rokiem akademickim kandydaci będą mogli wejść na drogę formacji ku kapłaństwu. Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji do Gdańskiego Seminarium Duchownego i warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminarium oraz w gablocie ogłoszeń w naszym kościele. Można się z nimi zapoznać także w biurze parafialnym.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone ofiary na tacę budowlaną na dalsze prace w kościele. Tydzień temu kolekta budowlana wyniosła 2523 PLN. Dziękuję za ofiary składane na konto parafialne.
  6. Parafia organizuje pielgrzymkę śladami św. Pawła na Maltę od 17 do 23 września. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.
  7. W piątek na mszy o 18.00 podziękujemy za miniony rok szkolny. Zapraszam dzieci, młodzież i nauczycieli.
  8. 14 lipca na mszy o 11.30 przeżywać będziemy nasz mały odpust parafialny na zakończenie objawień Matki Bożej z Lourdes. Po mszy wraz z sołtysem i radą sołecką zapraszamy na festyn rodzinny na placu sołeckim.

 

Ks. Andrzej Sieg – proboszcz