1. Dzisiaj o 11.30 Rocznica I Komunii świętej.
  2. Trwa Oktawa Bożego Ciała. W dalszym ciągu zapraszam na nabożeństwa czerwcowe codziennie po mszy o 18.00 w połączeniu z procesją eucharystyczną, w niedzielę po Mszy św. o 11.30.
  3. Ponadto w tym tygodniu we wtorek obchodzimy wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w piątek Uroczystość NSPJ. Nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składam najserdeczniejsze życzenia i powierzam opiece ich Świętych Patronów.
  4. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie parafii .Dziękuję za wszystkie wykonane prace.
  6. Dzisiaj po mszy świętej o 16.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  7. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o 9.30 zapraszam na nią także chłopców którzy pragną zostać ministrantami.
  8. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca. Kolekta przeznaczona jest na dalsze prace w naszej świątyni.
  9. W najbliższą sobotę od 10.00 odwiedzę chorych.

Życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo

Ks. Proboszcz Andrzej Sieg