1. Dziękuję za złożone dziś ofiary na tacę z przeznaczeniem na dalsze prace w kościele. Dziękuje za wpłaty dokonywane na konto parafialne.
  2. Dziękuję wszystkim którzy zaangażowali w stworzenie godnej oprawy uroczystości: wszystkim którzy przygotowali ołtarze, udekorowali swoje posesje, Służbie liturgicznej, scholi, dziewczynkom sypiącym kwiaty, dzieciom komunijnym i rocznicowym. Dziękuję za wszystkie wykonane prace.
  3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. W dalszym ciągu zapraszam na nabożeństwa czerwcowe codziennie po mszy o godz. 18:00 w połączeniu z procesją eucharystyczną do czwartku.
  4. Ponadto w tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie błogosławionych męczenników II wojny światowej, we wtorek obchodzimy wspomnienie św. Antoniego, w środę bł. Michała Kozala, w piątek Uroczystość NSPJ. Nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składam najserdeczniejsze życzenia i powierzam opiece ich Świętych Patronów.
  5. W czwartek po procesji poświęcenie wianków.
  6. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.
  7. W niedzielę 18.06 od godziny 15.00 przy kaplicy Królewskiej odbędzie się XI Marsz dla Życia oraz Festiwal dla Życia w Gdańsku.
  8. W sobotę 30 września zapraszamy na wycieczko-pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Kętrzyna(kwatera Hitlera).Wyjazd sprzed kościoła o 7.00. Koszt 150 PLN. Zapisy w zakrystii lub kancelarii a także w sklepie.

Życzę wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Proboszcz Andrzej Sieg