1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę z przeznaczeniem na dalsze prace w kościele, dziękuję za wpłaty dokonywane na konto parafialne.
  2. W dalszym ciągu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie po mszy świętej, w  niedziele  o 09.00.
  3. Ponadto w tym tygodniu w środę przypada wspomnienie błogosławionych męczenników II wojny światowej, w czwartek obchodzimy wspomnienie św. Antoniego , w piątek bł. Michała Kozala. Obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i powierzamy opiece ich Świętych Patronów.
  4. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „ Niedzielę”.
  5. W niedzielę 16 czerwca odbędzie się Marsz dla Życia. Start Marszu dla życia i Rodziny tradycyjnie o godzinie 15.00 przy Kaplicy Królewskiej.

Życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Proboszcz Andrzej Sieg

Zapowiedzi przedślubne: II Natalia Treder z Otomina i Mikołaj Nowak z Sulmina.