1.Dzisiejsza niedziela kieruje nasz wzrok w stronę Świętej Rodziny z Nazaretu. Liturgia zaprasza nas nie tylko do zawierzenia naszych najbliższych Jezusowi, Matce Bożej i św. Józefowi, ale nade wszystko do kształtowania codziennego życia na wzór Świętej Rodziny. Przeżyjmy ten dzień, poświęcając więcej uwagi naszym najbliższym, aby świętowanie niedzieli było czasem prawdziwie dla Boga i rodziny. Na każdej mszy świętej odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

2.Jutro ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszam na Mszę świętą połączoną z nabożeństwem przebłagalnym na Zakończenie Starego Roku o godz.18.00, podczas którego będziemy dziękowali Panu Bogu za dar czasu i upraszali łaski na dni nowego roku.

3.We wtorek, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte o godz. 9.00,11.30 i 16.30. Rozpocznijmy nowy rok, upraszając orędownictwa Bożej i naszej Matki. Tego dnia w łączności z Kościołem powszechnym będziemy modlili się o pokój na świecie.

4.2 stycznia w naszej parafii rozpoczną się wizyty duszpasterskie rodzin naszej parafii. W tym tygodniu odwiedzę mieszkańców (…). Plan kolędy dostępny jest na stronie parafialnej, tablicy ogłoszeń oraz na kartkach wyłożonych na stojaku. Ofiary z kolędy przeznaczone zostaną na ocieplenie dachu kościoła. Msze święte w środę i czwartek o 8.00.

5.W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Msza święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w piątek o godz.18.00. Tego dnia spowiedź święta od godz. 17.15. Czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny zapraszam natomiast na sobotnią Mszę Świętą o godz. 10.00, a bezpośrednio po niej różaniec święty.

6.W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Tradycyjne błogosławieństwo kredy podczas wszystkich Mszy Świętych.

7.W przyszłą niedzielę 6.01. na mszy świętej o 11.30 nasza schola parafialna wystawi Jasełka Bożonarodzeniowe. Serdecznie zapraszamy.

8.Dziękuję za posprzątanie kościoła.

9.Wszystkich solenizantów i jubilatów powierzam opiece Świętej Rodziny.

   ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.